Gizlilik Güvenlik

Üye Güvenliği:
Saleste.com üzerinden paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece siparişinizi size ulaştırmamızı  sağlamak ve kanuni olarak faturalandırmak için istenmektedir. Hiç bir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
 
Satış sitemiz saleste.com  kredi kartı sistemi  256 bit SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Bu en yüksek güvenlik sistemidir. Kart bilgilerinizin herhangi biri tarafından görünmesi sistemin kart bilgilerini kırılması mümkün olmayan bir sistem ile şifrelemesi sebebiyle mümkün değildir. Alışveriş yaptığınız sitenin güvenli olup olmadığını https başlığındaki ( s ) eki veya anahtar işareti ile anlayabilirsiniz.
Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre sitemiz ile servis sağlayıcımız webustam.net.tr ve/veya ilgili kredi kartı kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşların‘ca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler sitemiz yöneticileri tarafından görülmez ve kaydedilmez).
Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Sitemiz ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları sitemize aittir.


E-Ticaret Sistemleri