Üyelik ve Güvenlik

ÜYE OLMAK

Mağazamıza üye olmak için, Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmalısnz. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

 

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Eğer bir güzellik salonu sahibi iseniz; sitemize üye olduğunuzda 24 saat içinde firmamız tarafından aranırsınız. Güzellik salonu olduğunuz teyid edildiğinde birçok üründe size özel fiyatları görebileceğiniz üyeliğiniz onaylanacaktır.  Daha sonra şifreniz ile siteye girdiğinizde salon alış fiyatlarımızı görebilirsiniz.

 

 
ÜYELİK İPTALİ
 Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme, Tatı Kozmetik kurumsal kimliğine vfirma adına  ve/veya saleste.com  markasına  zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği
Saleste.com üzerinden paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece siparişinizi size ulaştırmamızı  sağlamak ve kanuni olarak faturalandırabilmek için istenmektedir. Hiç bir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Satış sitemiz saleste.com  kredi kartı sistemi  256 bit SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Bu en yüksek güvenlik sitemidir. Kart bilgilerinizin herhangi biri tarafından görünmesi sistemin kart bilgilerini kırılması mümkün olmayan bir sistem ile şifrelemesi sebebiyle mümkün değildir. Alışveriş yaptığınız sitenin güvenli olup olmadığını https başlığındaki ( s ) eki veya anahtar işareti ile anlayabilirsiniz. 


 

E-Ticaret Sistemleri